Szukaj
  • SP2

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu ,,Wielkanocne dekoracje” już za nami…

Aktualizacja: kwi 21





Konkurs plastyczny przeznaczony był dla wszystkich uczniów naszej szkoły

i oddziałów przedszkolnych.

Cele konkursu, które zostały zrealizowane :

- pielęgnowanie tradycji związanych z okresem Świąt Wielkanocnych,

- rozwijanie zdolności manualnych,

- rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci i młodzieży,

- kształtowanie wrażliwości estetycznej, rozwijanie wyobraźni, uzdolnień i inwencji twórczej,

- promowanie młodych talentów plastycznych.


Zadaniem uczestników było wykonanie wielkanocnych dekoracji: stroiki, baranki, pisanki, palmy, zajączki oraz kurczaki przy wykorzystaniu dowolnej techniki w formie płaskiej lub przestrzennej.


24.03.2021 roku został rozstrzygnięty konkurs wielkanocny. Komisja konkursowa w składzie: p. dyrektor Marzena Wojnicka, p. Joanna Bartoszcze-Wójcik- plastyk, bibliotekarz, p. Magdalena Nowak- nauczyciel przedszkola i p. Anna Pietrzak- katechetka ,dokonała niełatwego wyboru najciekawszych prac. Na konkurs wpłynęło ponad 80 prawdziwych arcydzieł w formie przestrzennej i płaskiej wykonanych przez przedszkolaków i uczniów wszystkich klas. Wykonane były ze zróżnicowanych materiałów: papieru, ciasta, słomy, sznurka, wełny, czy przyrodniczych.

Prace zostały starannie ocenione pod względem: wartości artystycznej, estetyki wykonania oraz kreatywności.

Dziękujemy Wszystkim rodzicom, wychowawcom za pomoc i zaangażowanie w działania konkursowe. Radzie Rodziców za pomoc w zakupie nagród dla laureatów konkursu, Dyrekcji za wsparcie, Wszystkim Uczniom gratulujemy i życzymy Wesołych Świąt!


Poniżej przedstawiamy listę uczniów nagrodzonych oraz wyróżnionych w poszczególnych kategoriach plastycznych i wiekowych:


BARANEK

prace przestrzenne


I miejsce- Grzegorz Gołaś (lat4)

II miejsce- Jan Rybak (lat4)

III miejsce- Kamil Gębal (kl. III SP)


PISANKA

prace płaskie

-Kategoria: 5-6 latki

I miejsce- Maja Gwóźdź (l.6)- Zerówka B

II miejsce- Michał Bogusz (l.6)- Zerówka B

III miejsce- Amelia Baranowska (l.6)- Zerówka B


-Kategoria: klasy I-III SP

I miejsce- Aniela Żuber (kl. I SP)

wyróżnienie- Mikołaj Zakaszewski (kl.I SP)


prace przestrzenne

-Kategoria: 3-4 latki

wyróżnienie- Amelia Marciniak (l.4)


-Kategoria: klasy I-III SP

I miejsce- Eliza Zaborska (kl. III SP)

II miejsce- Zofia Zając (kl. I SP), Filip Zielonka (kl. II SP)

III miejsce- Marta Kwiatkowska (kl. III SP)

wyróżnienie- Milena Bednarczyk (kl. I SP)

-Kategoria: Klasy IV-VI SP

I miejsce- Bartosz Kwiatkowski (kl. VI b)

II miejsce- Agnieszka Jędrasik (kl. VI a)

III miejsce- Kamil Lenartowicz (kl. VI a)

wyróżnienie- Magdalena Migora (kl. VI a)


PALMA

-Kategoria: 5-6 latki

I miejsce- Martyna Saja (lat.5)


-Kategoria: klasy I-III SP

I miejsce- Łucja Smyk (kl.III)


ZAJĄCZEK

prace płaskie


-Kategoria: 5-6 latki

I miejsce: Maja Stępniak (l.6)- Zerówka B

II miejsce: Wojciech Bednarczyk (l.5)

III miejsce: Amelia Łopion (l.6)- Zerówka B

wyróżnienie: Adrian Ćwikliński (l.6)- Zerówka B


prace przestrzenne


-Kategoria: 3-4 latki

I miejsce: Krystian Jadach (lat4)

II miejsce: Oliwia Stróżak (lat4)


-Kategoria: 5-6 latki

I miejsce: Ernest Szczygieł (l.6)- Zerówka B

II miejsce: Kamila Stachyra (l.6)- Zerówka A

III miejsce: Antonina Marcinkowska (l.6)- Zerówka A


-Kategoria: klasy I-III SP

I miejsce- Natalia Rybak (kl.III)

II miejsce- Oktawian Moryc (kl. III SP)

III miejsce- Filip Wójcik (kl. I SP)

wyróżnienie- Julia Marcinkowska (kl. II SP)


-Kategoria: Klasy IV-VI SP

I miejsce- Miłosz Chemperek (kl. VI b)

II miejsce- Jakub Rybak (kl. VI b)


KURCZAK

prace przestrzenne


-Kategoria: 3-4 latki

I miejsce- Oliwia Mitura (lat3)

II miejsce- Stanisław Bogusz (lat3)


-Kategoria: 5-6 latki

I miejsce- Zuzanna Babisz (l.6) - Zerówka A

II Miejsce Iga Nawłatyna (l.6) - Zerówka A


-Kategoria: klasy I-III SP

I miejsce- Filip Czuryszkiewicz (kl.III)

II miejsce- Lena Gorgol (kl. II SP)

III miejsce- Bartosz Wójtowicz (kl. III SP)

wyróżnienie- Kacper Kwiatkowski (kl. III SP)


-Kategoria: Klasy IV-VI SP

I miejsce- Julia Gorgol (kl. VI a)

II miejsce- Paweł Zarzeczny (kl. IV SP)

III miejsce- Martyna Marciniak (kl. IV SP)


STROIK

prace płaskie


-Kategoria: 3-4 latki

I miejsce- Nikola Żuchnik (lat4)

II miejsce- Helena Bogusz (lat4)


-Kategoria: 5-6 latki

wyróżnienie- Jakub Wójcik (lat5)


-Kategoria: Klasy IV-VI SP

I miejsce- Zuzanna Wójcik (kl. VI a)


prace przestrzenne


-Kategoria: 3-4 latki

I miejsce- Anna Król (lat4)


-Kategoria: 5-6 latki

I miejsce- Jagoda Dębska (l.5)

II miejsce- Jan Czuryszkiewicz (l.5)

III miejsce- Julia Kotłowska (l.6)

wyróżnienie- Milena Dąbrowska (l.5)


-Kategoria: klasy I-III SP

I miejsce- Wojciech Tompolski (kl.III SP)

II miejsce- Szymon Gasiński (kl. I SP)

III miejsce- Lena Lewandowska (kl. I SP)

wyróżnienie- Magdalena Pyda (kl. III SP), Franciszek Górecki (kl. I SP)



-Kategoria: Klasy IV-VI SP

I miejsce- Alicja Zając (kl. VI b)

II miejsce- Nikola Szczygieł (kl. IV SP)

III miejsce- Julia Rumińska (kl. VI a)

Wyróżnienie: Natan Skraiński (kl. VI b), Małgorzata Skwarek (kl. VI b)



DYPLOMY UCZESTNICTWA:


1. Kacper Wróblewski- kl. I

2. Filip Zieliński- kl. III

3. Anna Żuchnik- kl. VI a

4. Gabriel Sola- kl. III

5. Mikołaj Rogala- kl. VI a

6. Agata Wójcicka- kl. VI b

7. Natalia Kowalczyk- l.6 ,Zerówka B

8. Patryk Zagrodnik- l.6, Zerówka B

9. Maja Zawadzka- l. 6, Zerówka B

10.Barbara Bzowska- l.6, Zerówka B

11.Izabela Balińska, l.5

12.Anna Żuber, l.5

13.Weronika Zielonka, l.5

14.Klaudia Stachyra- kl. VI b

15.Krystian Kopa

16.Jakub Gorgol, kl. III

17.Karolina Samol, kl. III

18.Anna Gułowska- kl. IV

19.Adrian Nawłatyna- kl. VI b

20.Magdalena Miąc- l.5

21.Hubert Skraiński

22.Daniel Baliński- kl. III

23.Nikola Kopińska- kl. IV











312 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie