Szukaj
  • SP2

Program rekomendowany DebataW dniu 17 listopada gościliśmy w naszej szkole byłą policjantkę i aktorkę, obecnie wykładowcę i szkoleniowca, specjalistkę ds. przestępstw narkotykowych, panią Joannę Czechowską. Była ona pracownikiem sekcji ds. przeciwdziałania przestępczości narkotykowej Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Jest absolwentką studiów oficerskich Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz absolwentką studiów magisterskich Akademii Pedagogicznej obecnie Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie. W latach 2004-2013 uczestniczyła w realizacji "W 11 - Wydział śledczy" (TVN), pierwszego polskiego serialu paradokumentalnego w gatunku docu-crime.

Pani Joanna przeprowadziła dla uczniów klasy V zajęcia w ramach realizacji programu rekomendowanego Debata. Ponadto podzieliła się z nami swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z ochroną przed cyberzagrożeniami i dopalaczami.


Galeria zdjęć:52 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie