• SP2

Pierwszaki w bibliotece

W dniu 09.02.2021 roku gościliśmy w naszej Bibliotece Szkolnej uczniów klasy I na lekcji bibliotecznej.

Pierwszaki zapoznały się z pomieszczeniem biblioteki, poznały zasady zachowania się w bibliotece i sposobem wypożyczania książek. Nie mogło też zabraknąć rozmów o ulubionych książkach, ich bohaterach oraz o tym, że książki trzeba szanować.

Kulminacyjnym punktem i zarazem niezwykle emocjonującym, było wybranie ciekawej książeczki i jej wypożyczenie z wykorzystaniem elektronicznej karty bibliotecznej. Od tej chwili pierwszaki stały się oficjalnymi czytelnikami naszej biblioteki. Wierzymy, że będą chciały tutaj zaglądać jak najczęściej.

19 wyświetlenia0 komentarz

Zobacz wszystkie

©2020 by Szkoła Podstawowa nr 2 w Bełżycach im. Królowej Jadwigi. Stworzone przy pomocy Wix.com