Szukaj
  • SP2

Konkurs - tęczowy kalendarzUczniowie klasy IV i V przystąpili dzielenie do międzynarodowego konkursu plastycznego, mającego na celu rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci i młodzieży, poszukiwanie twórczych rozwiązań, rozwijanie umiejętności przeżywania i dostrzegania piękna przyrody, wyrażanie kolorem atmosfery i specyfiki danej pory roku. Zadaniem uczestników było przedstawienie marzeń, przygód oraz przeżyć związanych ze zmianami pór roku przedstawionych za pomocą plastycznych środków wyrazu. Praca miała być ilustracją jednego z dwunastu miesięcy roku z zastosowaniem wybranej techniki: malarstwa, pasteli, trwałych technik malarskich, rysunkowych, graficznych w formacie A3 lub A2.

Na konkurs wpłynęło 6 prac.

Efekty końcowe możemy podziwiać poniżej.

Magdalena Nowak- nauczyciel plastyki


Galeria prac:30 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie